W ramach Krajowych DNI POLA 20-21.06.2020 r. zapraszamy do zwiedzania bogatej kolekcji odmian i wzięcia udziału w Wystawie Rolniczej w Minikowie (sobota i niedziela)

Nie przegapcie tego wydarzenia
Bądźcie z nami

?DNI POLA W MINIKOWIE TAKŻE ONLINE?

Wszystkich miłośników rolniczych nowinek, którzy nie mogą pojawić się w Minikowie 20 i 21 czerwca, zapraszamy na transmisję online. Będzie co oglądać!?

Z myślą o Krajowych Dniach Pola w Minikowie dokonaliśmy m.in. zasiewów rzepaku, zbóż ozimy i zbóż jarych, traw i mieszanek traw, roślin poplonowych, buraków cukrowych, kukurydzy, roślin bobowatych grubonasiennych, w tym soi oraz zasadzono ziemniaki. A do tego zaprezentujemy konopie włókniste.
Efekty zasiewów będzie można oglądać bezpośrednio na polach w Minikowie, ale także przez Internet. ?

Na miejscu staną dwa profesjonalne studia telewizyjne, w których pojawią się eksperci od rolnictwa. Do tego wejścia na żywo i relacje prosto z centrum wydarzeń, czyli pól uprawnych i stoisk wystawowych.

‼️ Dodatkowo, poruszymy najważniejsze dla branży tematy – m.in. sposobów na ograniczenie ryzyka skutków panującej suszy.

Jak radzicie sobie z tym tematem?

✅Jeśli nadal szukacie rozwiązania, podczas wejścia na żywo specjaliści i partnerzy podsuną Wam swoje sprawdzone rozwiązania.

Bądźcie z nami!?

https://dnipola.kpodr.pl/
https://www.kpodr.pl/
https://www.facebook.com/kpodr/
https://www.instagram.com/krajowe_dni_pola_2020/
→ YouTube KPODR Minikowo